


Vakantiehuis Riogordo (RIO-2613-DG)
- Privé zwembad
- Gelegen in een olijfgaard
- Half uur bij het strand vandaan
Deze cortijo bestaat uit een hoofdwoning en een appartement. Het interieur bevat typische Andalusische elementen zoals hoge plafonds met houten balken, houten luikjes, terracotta vloertegels, haardvuur, ... Buiten is er een traditionele pizzaoven. Het huis ligt in een olijfgaard van 70 are. Je bevindt je hier midden in de natuur maar toch op een half uurtje van de Middellandse Zee. Het huis en appartement zijn beschikbaar als één geheel of je kan kiezen om enkel het huis of appartement te huren. In dit geval wordt het andere deel niet verhuurd zodat je alleen met je familie of groep verblijft.
Groepsaccommodatie in Spanje met privé zwembad 
Via het terras met grote, houten eettafel en buitenkeuken kom je in de living terecht. Deze is voorzien van een eettafel (8/12 p) en zithoek met open haard. Er is een geriefelijk keukentje, twee twee-persoons slaapkamers en een vierpersoons slaapkamer. In de slaapkamers is er airco aanwezig. Er zijn twee gerenoveerde badkamers voorzien van inloopdouche en wc. Verder is er nog een berging met wasmachine. Wifi is aanwezig. Het appartement biedt ruimte voor vijf personen. Via een buitentrap kom je op je eigen terras terecht. Hier is een kleine buitenkeuken voorzien. Via dit terras kom je terecht in het appartement. Er is een ruime woonkamer met open keuken, een slaapkamer voor twee personen en een ruime kamer voor drie. De slaapkamers hebben airco. De badkamer is voorzien van douche en wc. Wifi is aanwezig.
Genieten in de Spaanse zon 
De tuin bestaat uit een olijfgaard waar je rustig in de schaduw onder de bomen kan zitten. In het zuiden van Spanje kan een zwembad natuurlijk niet ontbreken. Casa Gusta la Vista beschikt over een zwembad van 28m² waar je naar alle plezier kan zwemmen of spelen. Hier kan je even rusten op de ligbedden onder de grote eik of op het zonneterras nabij en rond het zwembad.
Bekijk ook de andere groepsaccommodaties in Spanje
Beschikbaarheid
- Niet beschikbaar
- Gekozen aankomst- vertrekdag
- Geen beschikbare aankomstdag
- Beschikbare aankomstdag
Voorzieningen
Niet op vakantiepark Landelijk Vrij gelegen accommodatie
Terras Terras overdekt Water/sloot op terrein Tafeltennistafel Barbecueën toegestaan
Toiletten: 3 Douches: 3 Badkamers: 3
Zithoek Haard/houtkachel: Openhaard Wifi Airconditioning Wasmachine TV
Vereniging Familiegroep Vergadergroep Mannengroep Vriendengroep Sportgroep
Exclusief voor 1 groep Huisdieren toegestaan
Stad- dorpscentrum: < 5 km Golfbaan: > 25 km Binnenzwembad: < 5 km Sauna: > 25 km Winkels: < 5 km Bos & Heide: < 10 km Treinstation: > 25 km Restaurant: < 5 km Bushalte: < 5 km
Soort fornuis: Gas Koelkast Oven Magnetron
Bedden: 10 Slaapkamers: 5
Privé buitenzwembad
Malaga
Riogordo
Kinderbedjes: 1 Kinderstoel: 1 Kinderbox: 0
Kamerindeling
Begane grond
Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1
Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1
2-persoonsbed: 1
2-persoonsbed: 1
2-persoons stapelbed: 1 1-persoonsbed: 2
Verdieping 1
Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1
2-persoonsbed: 1 1-persoonsbed: 1
2-persoonsbed: 1
Registratienummers
Locatie
