


Vakantievilla Vrouwenpolder (VWP-1907)
- Industriële stijl
- Ruime tuin
- Weids uitzicht
- Strand
Deze groepsaccommodatie is geschikt voor 15 personen en gerealiseerd in een voormalige Zeeuwse schuur. Het huis heeft haar eigen bijzondere karakter, smaakvol ingericht in een industriële en sfeervolle stijl. Deze accommodatie is ook beschikbaar voor 8 personen.
Een groepsaccommodatie in Zeeland met groot terras
De groepsaccommodatie bevat twee keukens, waar het aan niets ontbreekt. Bijvoorbeeld een oven, vaatwasser, magnetron zijn uiteraard aanwezig. Er zijn twee livings, beiden met toegang tot het terras via de openslaande deuren. Op de begane grond zijn twee badkamers te vinden, compleet ingericht met bad, sunshower, douche en wastafel. Tevens een grote tweepersoons slaapkamer. Dit familiehuis bestaat uit 2 vakantiewoningen die via een tussendeur een familiehuis creëren voor 15 personen. De bovenverdiepingen zijn gescheiden en beiden via een trap bereikbaar. Totaal zijn er 6 slaapkamers te vinden. De tuin is ruim en ligt mooi afgescheiden met een groot privé terras. Er is een ruime parkeergelegenheid, achter bebossing met ook een laadpaal. Het gebruik is kosteloos. Wifi is gratis beschikbaar en er is chromecast aanwezig om op je eigen Netflix, youtube etc te kijken.
Samen een dagje naar het strand
Vrouwenpolder is een gezellige familiebadplaats, aan het strand. Vrouwenpolder grenst aan twee prachtige natuurgebieden tussen Domburg en Vrouwenpolder: de Manteling (740 ha), een brede strook land met duinen en bossen en het duingebied Oranjezon.Verder zijn er de buitenplaatsen en het indrukwekkende Kasteel Westhove. Schone stranden, speeltoestellen en strandloopvlonders over de gehele breedte. Van mei t/m september is de Reddingsbrigade met een EHBO post aanwezig. Aan de inwendige mens is ook gedacht door de aanwezigheid van een bakkerij, een supermarkt, ijssalon, diverse lifestylewinkels, diverse strandpaviljoens en restaurants.
Bekijk ook de andere groepsaccommodaties in Zeeland
Beschikbaarheid
- Niet beschikbaar
- Gekozen aankomst- vertrekdag
- Geen beschikbare aankomstdag
- Beschikbare aankomstdag
Voorzieningen
Niet op vakantiepark Landelijk Bij zee Bij recreatiewater
Terras Tuin/Erf is omheind Fietsenberging Trampoline
Toiletten: 4 Douches: 3 Badkamers: 3
Zithoek Droger Wifi Wasmachine TV
Jongerengroepen < 25 jaar niet toegestaan Familiegroep
Exclusief voor 1 groep Huisdieren niet toegestaan Luxe accommodatie
Golfbaan: < 10 km Binnenzwembad: < 10 km Sauna: < 10 km Winkels: < 5 km Treinstation: < 5 km Recreatiewater: < 5 km Bushalte: < 5 km
Rolstoelgeschikt
Soort fornuis: Elektrisch Vloer keuken: PVC Koelkast Kook pitten: 4 Oven Vriezer Vaatwasser Magnetron
Bedden: 15 Slaapkamers: 7
Zeeland
Vrouwenpolder
Kinderbedjes: 1 Kinderstoel: 1 Kinderbox: 0
Kamerindeling
Begane grond
Bad: 1 Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1
Bad: 1 Wastafel: 1 Toiletten: 1 Douches: 1
1-persoonsbed: 2
Verdieping 1
1-persoonsbed: 2
1-persoonsbed: 2
1-persoonsbed: 2
1-persoonsbed: 2
Wastafel: 1 Douches: 1 1-persoonsbed: 2
1-persoonsbed: 3
Toiletten: 1
Toiletten: 1
Registratienummers
Locatie
