Groepsaccommodaties in Saint-eutrope-de born
Maak je keuze simpeler
Ligging accommodatie
Faciliteiten (Buiten)
Faciliteiten (Binnen)
Soort groep
Algemene gegevens
Toegankelijkheid
Keuken
Wellness
Commissie betaald over boekingen kan, samen met andere factoren, van invloed zijn op de ranking van accommodaties. Lees meer over de parameters die de ranking bepalen en hoe je deze kunt selecteren en aanpassen. Meer informatie
Vakantievilla Saint-Eutrope-de-Born
Lot-et-Garonne, Saint-eutrope-de born
- Landelijk
- Comfortabel
- Privé zwembad
- 8 fietsen
- 2 kinderfietsen
Prachtig, landelijk gelegen, comfortabel 17e eeuws herenhuis met grote binnenplaats met privé zwembad temidden van een schaduwrijk park van 2500m2