Groepsaccommodaties in Saint-eutrope-de born

Maak je keuze simpeler

Totaalbudget
Badkamers
Douches
Slaapkamers
Ligging accommodatie
Faciliteiten (Buiten)
Faciliteiten (Binnen)
Soort groep
Algemene gegevens
Toegankelijkheid
Keuken
Wellness
1 accommodatie
Saint-eutrope-de born
Privé buitenzwembad
Lot-et-Garonne, Saint-eutrope-de born
11
  • Landelijk
  • Comfortabel
  • Privé zwembad
  • 8 fietsen
  • 2 kinderfietsen
Prachtig, landelijk gelegen, comfortabel 17e eeuws herenhuis met grote binnenplaats met privé zwembad temidden van een schaduwrijk park van 2500m2
vanaf 1.200,48 per persoon
vanaf Totaal  2.400,96
za 10 jan. 2026 -
za 17 jan. 2026

Filteren

Totaalbudget
Badkamers
Douches
Slaapkamers
Ligging accommodatie
Faciliteiten (Buiten)
Faciliteiten (Binnen)
Soort groep
Algemene gegevens
Toegankelijkheid
Keuken
Wellness
To top